Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Niezawodność maszyn rolniczych w momencie, gdy sezon żniw jest w pełni, staje się fundamentem efektywnej pracy. Kombajny zbożowe marki DEUTZ-FAHR to połączenie nowoczesnej technologii i wysokiego komfortu prowadzenia. Przekłada się to na zbieranie plonów w warunkach przewyższających standardami pracę w biurze. Odpowiednio zaprojektowane wnętrze kabiny dba zarówno o szerokie pole widzenia kierowcy, jak i o jego niesamowitą wygodę podczas żniwowania.

Poniżej prezentujemy Państwu modele kombajnów zbożowych dostosowanych do wielkości gospodarstwa. W ofercie umieściliśmy pojazdy wyposażone w zróżnicowane hedery, silniki oraz rozwiązania technologiczne. Każda z oferowanych maszyn została wykonana z najwyższej jakości elementów i podzespołów zapewniających wieloletnie działanie bez konieczności podejmowania jakichkolwiek prac konserwacyjnych i naprawczych.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim model C900, który pod względem wydajności pracy zalicza się zdecydowanie do klasy premium. Wyróżnia się on przede wszystkim prostotą obsługi, a także niebywałą ekonomią. Nowoczesne systemy, jak na przykład “autocontrol” zapewnia utrzymanie stałej wysokości cięcia. Dostarczane przez nas kombajny zostały stworzone z myślą o wygodzie użytkowania, a co za tym idzie każdy ze zużytych podzespołów może zostać bardzo łatwo wymontowany i wymieniony na nowy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze specyfikacją poniższych modeli, gdyż każdy z nich jest niezwykle imponującym osiągnięciem marki DEUTZ-FAHR.