Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Jednym z kluczowych elementów pracy na roli, gdzie znajdują się zwierzęta hodowlane jest produkcja kiszonki, która stanowi dla nich odżywcze pożywienie. Nasza linia zielonkowa oferuje całą gamę modeli maszyn rolniczych wspomagających prace, które muszą być wykonywane po koszeniu. Solidne prasy zwijające oraz wielkogabarytowe o dużej mocy poradzą sobie z wieloma hektarami i pomogą dokładnie zebrać skoszoną trawę, kukurydzę czy słonecznik. Natomiast nasze owijarki przysłużą się w efektywnym tworzeniu bel, co należy zrobić szybko, aby skutecznie zabezpieczyć przed zepsuciem materiał roślinny.

Dla tych, którzy jeszcze bardziej chcą zwiększyć wydajność swojej pracy mamy w naszej linii zielonkowej praso-owijarki, które równocześnie będą formować i owijać materiał na kiszonkę. Posiadają one wysokiej jakości podzespoły zapewniające bezpieczną i efektywną pracę całej maszyny.

Dostępne w naszej ofercie prasy zwijające zostały wyposażone w innowacyjne systemy wspomagające codzienną pracę maszyny. Na uwagę zasługuje przede wszystkim system wiązania, który dzięki niezwykle wydajnej oraz efektywnej pracy zapewnia bezpieczeństwo beli w czasie transportu oraz przechowywania. Opatentowana technologia “Integral Rotor”, wirnik “OptiFeed” z podwójnymi zębami podającymi oraz inne nowatorskie rozwiązania czuwają nad jak najwydajniejszą pracą oferowanych przez nas maszyn.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszego przedsiębiorstwa. Wybierz swoją nową maszynę rolniczą już dziś i usprawnij pracę na roli!