KONTAKT

Biuro Agroland

Telefon Główny

tel. 89 645 29 59
biuro@agroland.net.pl

Szymon Dąbrowski

WSPARCIE SPRZEDAŻY

Kom. 601 186 014
szymon@agroland.net.pl

Krzysztof Dąbrowski

WSPARCIE SPRZEDAŻY

Kom. 601 679 597
krzysztof@agroland.net.pl

Sprzedaż Maszyn

Ireneusz Kołcz

Przedstawiciel handlowy

Kom. 603 888 977
irek@agroland.net.pl

Kamil Chrapczyński

Przedstawiciel handlowy

Kom. 695 090 599
kamil@agroland.net.pl

Patryk Hoffmann

Przedstawiciel handlowy

Kom. 661 33 11 15
patryk@agroland.net.pl

Dawid Seweryn

Dawid Seweryn

Przedstawiciel handlowy

Kom. 605 400 390
dawid@agroland.net.pl

Obsługa posprzedażna części serwis

Marcin Łowczyc

Części zamienne / Sklep internetowy

Kom. 605 510 040
marcin@agroland.net.pl

Wojciech Wasielewski

Części zamienne / Sklep internetowy

Kom. 605 130 850
wojtek@agroland.net.pl

Waldemar Treder

Części zamienne / Sklep internetowy

Kom. 697 88 02 88
waldemar@agroland.net.pl

Firma Handlowa AGROLAND Andrzej Dąbrowski
Fijewo 37
14-260 Lubawa
woj. Warmińsko-Mazurskie

tel. 89 645 29 59
mail: biuro@agroland.net.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości