Menu

Serwis maszyn rolniczych

Dokonując zakupu maszyn rolniczych klient bierze pod uwagę jakość, wydajność i niezawodność produktu. Prawdziwość tych cech oparta jest na konstrukcji sprzętu, ale też na wsparciu technicznym dorównującym im jakością. Nawet najlepsze maszyny są na tyle dobre, na ile sprawnie działa zaplecze zapewniające szybką i efektywną naprawę, gdy jest ona wymagana.

W naszej firmie prowadzimy skuteczny serwis maszyn rolniczych i ciągników. Nad sprawnym funkcjonowaniem wszystkich ciągników i urządzeń zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu, czuwa nasz zespół niosący pomoc w każdej chwili. Rolnicy zaopatrujący się w naszej firmie mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz niskie ceny połączone z maksymalnym zadowoleniem.

W zakres tych działań wchodzi zarówno serwis gwarancyjny jak i naprawy pogwarancyjne. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że można się do nas zgłosić w każdej chwili z powstałą awarią. Reperujemy nie tylko ciągniki, ale także różnego typu ładowarki, przyczepy, silniki oraz wiele innych maszyn i urządzeń. W naszym serwisie stawiamy na skuteczne wyeliminowanie awarii przy jednoczesnym zachowaniu szybkości realizacji powierzonego nam zadania.