PROMOCJE

DEUTZ-FAHR SERIA 4E

Prosta obsługa, ekonomia i uniwersalność to cechy, którymi zasłynęły modele DEUTZ-FAHR Agrolux. Ich następcy, modele Serii 4E, nie tylko to kontynuują, ale oferują znacznie więcej.

Większy wybór mocy od 65 do 97 KM, więcej modeli 4070E / 4080E / 4090E / 4100E oraz większe gabaryty z rozstawem osi do 2100 mm. Ponadto zsynchronizowana skrzynia biegów z rewersem mechanicznym, pompa hydrauliczna o wydajności do 50 l/min oraz mechaniczny podnośnik tylny o udźwigu do 3490 kg. Nowe modele Serii 4E oferowane są ze składaną ramą lub opcjonalną kabiną.

O szczegóły oferty zapytaj Dealera DEUTZ-FAHR lub odwiedź stronę deutz-fahr.com

Przegląd letni -10%

Przeglądy letnie przynoszą same korzyści. Nie czekaj do ostatniej chwili i oddaj ciągnik do przeglądu.Wykorzystaj czas przed sezonem i oddaj ciągnik do pełnego przeglądu. Skorzystaj z wiedzy pracowników centrów serwisowych DEUTZ‐FAHR i 10% zniżki na oryginalne części zamienne.

Oferta ważna  u dealerów i w autoryzowanych centrach serwisowych biorących udział w promocji.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty finansowania fabrycznego!

Już teraz możesz nabyć ciągnik DEUTZ-FAHR korzystając z promocyjnej oferty finansowania z kosztem ODSETEK 0%.

W promocyjnej ofercie finansowania dostępne są następujące warianty spłaty:

• spłaty roczne
50% / 50%
34% / 33% /33%

• spłaty półroczne
4 x 25%

Nie wymagany jest zastaw hipotecznego, ponieważ zabezpieczeniem jest sam ciągnik. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne warunki ubezpieczenia finansowanego ciągnika.

DEUTZ-FAHR Agro Care

DŁUGOTERMINOWY PROGRAM OCHRONY

 

Klient i jego satysfakcja z użytkowania maszyn Deutz-Fahr jest celem nadrzędnym. Dlatego też, Deutz-Fahr opracował dopasowujący się do potrzeb, program wydłużonej gwarancji Agro Care dla ciagników i kombajnów.

Agro Care jest programem chroniącym klienta przed wystąpieniem nieprzewidzianych kosztów, związanych z wystąpieniem awarii sprzętu poza okresem gwarancji fabrycznej Deutz-Fahr. Program oferuje ochronę maksymalnie do 5 lat, bądź 7000 mth.

Program wydłużonej gwarancji Agro Care dostępny jest w trzech wersjach obejmujących następujące pakiety komponentów maszyn:

 

  • POWER – silnik, układ napędowy, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), skrzynię biegów, akcesoria przyłączeniowe;

 

  • PREMIUM – silnik, skrzynię biegów, układ napędowy, hydrostatykę, elektronikę, hydraulikę, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), wyposażenie pomocnicze;

 

  • EXCLUSIVE – silnik, skrzynię biegów, hydraulikę, elektrykę, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), hydrostatykę, układ napędowy, elektronikę, kabinę, strukturę, akcesoria przyłączeniowe.

 

Warto już dziś zastanowić się w jakim zakresie się zabezpieczyć i zapewnić sobie spokój na kolejne lata użytkowania maszyn Deutz-Fahr.

 

Masz pytania? Zadzwoń tel 601186014