PROMOCJE

Żniwa z nowym i własnym kombajnem.

DEUTZ-FAHR uruchamia kampanię dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, a myślą o zakupie własnego kombajnu. Warto skorzystać z okazji i zapewnij sobie szybkie i efektywne żniwa. Więcej informacji na stronie: PROMOCJA DEUTZ-FAHR C5305  https://promocje-deutz-fahr.pl/

Przegląd  -10%

Przeglądy  przynoszą same korzyści. Nie czekaj do ostatniej chwili i oddaj ciągnik do przeglądu.Wykorzystaj czas przed sezonem i oddaj ciągnik do pełnego przeglądu. Skorzystaj z wiedzy pracowników centrów serwisowych DEUTZ‐FAHR i 10% zniżki na oryginalne części zamienne.

Oferta ważna  u dealerów i w autoryzowanych centrach serwisowych biorących udział w promocji.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty finansowania fabrycznego!

Już teraz możesz nabyć ciągnik DEUTZ-FAHR korzystając z promocyjnej oferty finansowania z kosztem ODSETEK 0%.

 

Nie wymagany jest zastaw hipotecznego, ponieważ zabezpieczeniem jest sam ciągnik. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne warunki ubezpieczenia finansowanego ciągnika.

DEUTZ-FAHR Agro Care

DŁUGOTERMINOWY PROGRAM OCHRONY

 

Klient i jego satysfakcja z użytkowania maszyn Deutz-Fahr jest celem nadrzędnym. Dlatego też, Deutz-Fahr opracował dopasowujący się do potrzeb, program wydłużonej gwarancji Agro Care dla ciagników i kombajnów.

Agro Care jest programem chroniącym klienta przed wystąpieniem nieprzewidzianych kosztów, związanych z wystąpieniem awarii sprzętu poza okresem gwarancji fabrycznej Deutz-Fahr. Program oferuje ochronę maksymalnie do 5 lat, bądź 7000 mth.

Program wydłużonej gwarancji Agro Care dostępny jest w trzech wersjach obejmujących następujące pakiety komponentów maszyn:

 

  • POWER – silnik, układ napędowy, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), skrzynię biegów, akcesoria przyłączeniowe;

 

  • PREMIUM – silnik, skrzynię biegów, układ napędowy, hydrostatykę, elektronikę, hydraulikę, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), wyposażenie pomocnicze;

 

  • EXCLUSIVE – silnik, skrzynię biegów, hydraulikę, elektrykę, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), hydrostatykę, układ napędowy, elektronikę, kabinę, strukturę, akcesoria przyłączeniowe.

 

Warto już dziś zastanowić się w jakim zakresie się zabezpieczyć i zapewnić sobie spokój na kolejne lata użytkowania maszyn Deutz-Fahr.

 

Masz pytania? Zadzwoń tel 601186014