Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Tym traktorom, zachowującym zawsze pełną wydajność, niestraszne są żadne warunki. Oferowane przez nas ciągniki rolnicze marki DEUTZ-FAHR to pojazdy wielofunkcyjne o imponującej mocy. Idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie stawia się na ciągłość prac. W zależności od potrzeb, wśród naszych propozycji znajdą Państwo modele, takie jak Agrokid, czy Agrolux. Zwiększają one komfort realizowania mniejszych prac, w tym ładowanie, koszenie, czy przewożenie stosunkowo niewielkich towarów.

Z kolei większe ciągniki rolnicze od DEUTZ-FAHR to zachwycające swoimi osiągami modele znajdujące zastosowanie w zadaniach specjalnych. Poniżej znajdą Państwo egzemplarze wyposażone w silniki sięgające pojemnością ponad 12 l. napędzane mocą nawet 440 KM. Taka jednostka napędowa w połączeniu z dużym komfortem obsługi sprawia, że te traktory stają się nie do zatrzymania.

Prezentowane przez nas ciągniki zostały wykonane z niezwykle wytrzymałych elementów i podzespołów zapewniających bezawaryjne działanie nawet przez wiele lat użytkowania. Jednym z największych, a także najbardziej wydajnych modeli traktorów jest SERIA 9 EURO 4 T4F. Posiada on serię zautomatyzowanych funkcji a także innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wśród naszych propozycji odznacza się przede wszystkim ogromnym udźwigiem podnośnika wynoszącym aż 12 ton.

W ostatnim czasie oferta naszej firmy została wzbogacona o ładowacz czołowy dedykowany marce DEUTZ-FAHR, który znacznie podnosi jego wszechstronność, a także możliwości pracy. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa.