Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Firma KUHN oferuje maszyny rolnicze dla wszystkich rolników niezależnie od wielkości ich gospodarstwa lub profilu produkcji. Oferta firmy jest skierowana zarówno do rolników indywidualnych, producentów rolnych jak i gospodarstw usługowych oraz dealerów maszyn rolniczych. Obejmuje między innymi: pługi od 2 do12 korpusów, maszyny uprawowe oraz szeroki wybór agregatów uprawowo-siewnych i siewników punktowych przystosowanych do pracy w każdej technologii uprawy gleby.

Oferowane przez nas rozsiewacze nawozów cieszą się dużą popularnością ze względu na precyzyjny wysiew nawozu i wyjątkowy komfort obsługi. Maszyny zielonkowe są flagową grupą produkowanych przez nas maszyn. Oferujemy ponad 33 modele kosiarek dyskowych, a także maszyny do produkcji zwierzęcej oraz do pielęgnacji terenów zielonych spełniających oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Polecamy owijarki bel, które stanowią część procesu przygotowania kiszonki. Mocne i bardzo stabilne wiązania zapewniają wysokiej jakości podzespoły zamontowane w każdej z oferowanych maszyn. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym pasza zachowuje maksymalną świeżość i wartość odżywczą nawet po bardzo długo trwającym okresie składowania.

Dostępne w ofercie naszego przedsiębiorstwa pługi stanowią doskonałe wyposażenie każdego gospodarstwa rolnego. Zostały one wyposażone w unikalne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne, dzięki czemu wydajność ich pracy może być utrzymywana na bardzo wysokim poziomie. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi maszynami dostępnymi w ofercie naszego przedsiębiorstwa.