Firma ZASŁAW to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na rynku pojazdów użytkowych. Znajduje się w czołówce producentów przyczep i naczep w Polsce.

Przedsiębiorstwo zajmuje się opracowaniem, produkcją i sprzedażą pojazdów ciągnionych, jak również zabudowywaniem podwozi samochodów dostawczych i ciężarowych. Produkty firmy ZASŁAW są prostym i efektywnym rozwiązaniem dla przewozu różnego rodzaju materiałów. Doskonale sprawdzą się także do zastosowań indywidualnych.

Firma dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym w Andrychowie, wyposażonym w wysokiej jakości maszyny oraz doświadczoną kadrę pracowników. Stanowi to gwarancję dostosowania się do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów ZASŁAW to pojazdy dostosowane do potrzeb klientów poprzez funkcjonalną budowę, ergonomiczną konstrukcję, wysokiej jakości materiały oraz markowe komponenty europejskich producentów.

Wszystko to zapewnia wieloletnie użytkowanie maszyn bez konieczności podejmowania jakichkolwiek prac serwisowych i naprawczych. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa.